foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy wszystkich kochających wojsko i żołnierzy


EKSCYTUJĄCE SPOTKANIE

W dniu 14.11.2015 roku w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie żon weteranów!

Czytaj więcej

Pejzaże Radziejowickie

INFORMACJA O WARSZTATACH MALARSKO-FOTOGRAFICZNYCH DLA WETERANÓW I ICH RODZIN „PEJZAŻE RADZIEJOWICKIE”

czytaj więcej

Koleje Mazowieckie

OFERTA

czytaj więcej

Inteligentny DOM

Twój dom, Twoja wyobraźnia. Z nami każdy dom może stać się inteligentny. 570 257 501

czytaj więcej

MECENASI

 

logomazowsze

 logomazowsze

CPKpraga logo

 

logowbkaa

 

pco

 

sprint air

 

 

tramwaje

 

budimex

 skm logo

wkd logo

 

 wb group

 

WIL 

 herb warszawa

 

mpro

  

LOGO MPT 

 MPUK 

 

GGKO

 

logo airbus

 

 ITWL znak 2

 

SPONSORZY I PARTNERZY

tago

 

 

logoBudowlana

 

 

 logoostropol

 

 pwz

 

amw

 

 

palac

 

PZL kalisz

 

 

mza

 

 koleje mazowieckie

 

Metro Warszawskie logo

 

robyg

 

celstan

 

DGT

 

 

instytut lotnictwa300x58

 

 

MPO 

 

warsztaty2017

7 października 2017 roku, w Sali Koncertowej Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach miało miejsce uroczyste otwarcie III Malarsko – Fotograficznych  Warsztatów Terapeutycznych dla Weteranów misji poza granicami państwa i ich rodzin.

Warsztaty zostały zorganizowane przez Fundację „Nikt nie zostaje” – w tym roku pod nazwą „Pejzaże mazowieckie” – i będą trwały do 18 października 2017 roku.

W uroczystości, oprócz uczestników warsztatów, wzięli udział przedstawiciele Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Centrum Weterana, mecenasów, sponsorów, mediów wojskowych oraz Zarządu i Rady Fundacji. Otwierając warsztaty, Pani Prezes Jadwiga Zakrzewska poinformowała, że ich celem jest stworzenie weteranom misji poza granicami państwa i  ich rodzinom warunków do psychicznego odreagowania po trudach służby w warunkach zagrożenia zdrowia i życia oraz pozostawania w długiej rozłące z najbliższymi. Odreagowanie to będzie realizowane poprzez rozwój pasji malarskich i fotograficznych uczestników warsztatów.

Pani Prezes podkreśliła, że działalność Fundacji „Nikt nie zostaje”, a tym samym organizacja warsztatów byłyby niemożliwe, gdyby nie wsparcie finansowe i organizacyjne ludzi i instytucji rozumiejących potrzebę niesienia pomocy osobom, które dla utrwalania pokoju na świecie oraz budowania prestiżu Polski, gotowe są poświęcić  to co mają najcenniejsze, czyli zdrowie i szczęście rodzinne, a nawet życie. W tym miejscu skierowała słowa szczególnej wdzięczności dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie, reprezentowanej przez Pana Wojciecha Ducha oraz  Spółki Tramwaje Warszawskie.

Prezes Jadwiga Zakrzewska podziękowała również innym sponsorom i mecenasom: Przemysłowemu Centrum Optyki S.A, Centralnej Bibliotece Wojskowej, Fundacji Banku Zachodniego WBK, Firmie SprintAir, Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie, Miejskiemu Przedsiębiorstwu Realizacji Inwestycji w Warszawie, Zarządowi Pałacu Kultury i Nauki, Domowi Pracy Twórczej w Radziejowicach, Akademii fotografii w Warszawie, Panu Andrzejowi Laskowi, Biuru Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Centralnej Bibliotece Wojskowej, Wydawnictwu ZBiAM, portalowi DEFENCE24, portalowi Mundurowy.Specjalne słowa podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji warsztatów pani prezes skierowała pod adresem dyrekcji Domu Prac Twórczej w Radziejowicach. 

Za zasługi we wspieraniu weteranów,  przedstawiciele Zarządu Fundacji w osobach Prezes Jadwigi Zakrzewskiej i Wiceprezesa, Adama Niemczaka, wręczyli artystom Centralnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego Pani Julii Nowickiej i Panu Mariuszowi Borzyszkowskiemu, medale Fundacji  „Nikt nie zostaje”.

W części artystycznej uroczystości, Pani Julia Nowicka i Pan Mariusz Borzyszkowski dali niezwykle interesujący pod względem repertuaru oraz pięknie wykonany recital.

Uroczystość zakończyła wspólna kolacja, w trakcie której w trybie roboczym omawiano kwestie dotyczące działalności Fundacji „Nikt nie zostaje”, pomocy dla weteranów misji poza granicami państwa i ich rodzin oraz szczegółów organizacyjnych warsztatów.

W warsztatach udział bierze 20 uczestników (6 osób w grupie malarskiej i 14 w grupie fotograficznej), a ich kierownikiem jest płk rez. Jerzy Szczepańczyk.

VIDEO

BURSZTYN

Bursztyna

 

WYSTAWA PRAC WETERANÓW PKiN 2018

wystawa2018

 

WARSZTATY TERAPEUTYCZNE 2017

Warsztaty2017

 

BAL WETERANA 2017 PULS

balweterana2017puls

 

BAL WETERANA 2017

Bal Weterana 2017

 

WARSZTATY 2016

tv

 

WYSTAWA 2016 

wystawa2016

PATRONAT MEDIALNY

ZBiAMbiale2

 

 

TVP3