foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy wszystkich kochających wojsko i żołnierzy


EKSCYTUJĄCE SPOTKANIE

W dniu 14.11.2015 roku w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie żon weteranów!

Czytaj więcej

Pejzaże Radziejowickie

INFORMACJA O WARSZTATACH MALARSKO-FOTOGRAFICZNYCH DLA WETERANÓW I ICH RODZIN „PEJZAŻE RADZIEJOWICKIE”

czytaj więcej

Koleje Mazowieckie

OFERTA

czytaj więcej

Inteligentny DOM

Twój dom, Twoja wyobraźnia. Z nami każdy dom może stać się inteligentny. 570 257 501

czytaj więcej

MECENASI

 

logomazowsze

 logomazowsze

CPKpraga logo

 

logowbkaa

 

pco

 

sprint air

 

 

tramwaje

 

budimex

 skm logo

wkd logo

 

 wb group

 

WIL 

 herb warszawa

 

mpro

  

LOGO MPT 

 MPUK 

 

GGKO

 

logo airbus

 

 ITWL znak 2

 

SPONSORZY I PARTNERZY

tago

 

 

logoBudowlana

 

 

 logoostropol

 

 pwz

 

amw

 

 

palac

 

PZL kalisz

 

 

mza

 

 koleje mazowieckie

 

Metro Warszawskie logo

 

robyg

 

celstan

 

DGT

 

 

instytut lotnictwa300x58

 

 

MPO 

 

 

Twoja wyobraznia na strone

Inteligentny dom!!! Co to takiego?

To dom, który wykona za nas wiele czynności, ochroni nas i obroni. Dom zawsze był uważany za bezpieczną oaze w której mogliśmy się schronić wracając z nie zawsze bezpiecznego świata. Kiedyś mawiało się „ Mój dom, moja twierdza” Teraz twój dom może być nie tylko twierdzą ale i oazą uprzejmości.

Dom, który Ci proponuje, nie musi być budowany od podstaw. Bez żadnych ingerencji typu kucie, wiercenie, tynkowanie mogę twój stary dobry dom uczynić nowoczesnym i jeszcze bardziej komfortowym

Czego możesz oczekiwać?

Przede wszystkim będziesz mógł z systemami w domu komunikować się z dowolnego miejsca na swiecie. Na szczęście twój dom, może robić to samo. Co to znaczy?

  1. To znaczy ze wysle ci informacje na twój smartphone w przypadku niebezpieczeństwa pożaru. Jest to możliwe dzięki temu niepozornemu urządzeniu

smoke sensor400

- Smoke Sensor to uniwersalny, zasilany bateryjnie, optyczny detektor dymu zaprojektowany do umiejscowienia na suficie lub ścianie

2. Posiadamy urządzenia ostrzegające prze czadem, przed zalaniem mieszkania. Wszystkie informacje są sygnalizowane alarmem i przez powiadomienie smsem

  1. Twój dom sam się przed tobą otworzy po Twoim powrocie do domu. Nie musisz już szukać kluczy w torebce czy w kieszeni. Twój dom kiedy wyczuje twoją obecnosć z radosci otworzy zamki.
  2. Uważaj teraz - uchylasz drzwi, światło się zapala a  zasłony rozsuwają. W tle słyszysz jak express zapełnia twoją szklankę świeżą ka. Teraz podchodzisz, bierzesz do ręki filizanke kawy, zasiadasz wygodnie w fotelu i. zapomniałes pilota. Nie martw się, jak tylko usiądziesz Twój dom grzecznie włączy ci TV na ulubionym kanale. Och to słońce padające na ekran.
    1. Może dobrze by było nieco zasłonić okna. Wskazujesz palcem okno a ono grzecznie zamyka zasłony, tak by dać wytchnienie Twoim oczom. Dzisiaj jest upał. Trzeba włączyć zraszacze trawnika, no tak ale teraz jest za gorącoo, trawa może się spalić. Zastanawiasz się jeszcze przez chwilę a potem sobie przypominasz, że teraz nie musisz się już tym martwić. Spoglądasz przez okno na sąsiada, który stoi na swoim trawniku i zastanawia się, czy włączyć zraszacze czy nie. Ty wiesz, że Twój dom obliczył już srednią temperature tego dnia i tylko czeka na moment w którym trawa będzie już na tyle chłodna, żeby zimna woda jej nie zaszkodziła. Wiesz, że on najlepiej wie kiedy uruchomić zraszacze. Ty możesz spokojnie się relaksować. Patrzysz jeszcze przez chwile i widzisz jak włączają się zraszacze a Twój trawnik ożywa.

Czy to wszystko wydaje się jakąs szaloną fantastyką. Nie! Wystarczy że zadzwonisz 570257501. Wbrew pozorom, koszty są nikłe w porównaniu do korzyści.

Nie chcesz nic robić ale chcesz wiedzieć więcej? ZADZWOŃ

Jeszcze cię nie przekonalismy hmm. To może tak. Wyjeżdzasz na wakacje. Nagle dostajesz telefon. Spogladasz. Nie to nie telefon to twój domofon dzwoni. Odbierasz, patrzysz przed furtką stoi kurier. No tak czekales na waż przesyłkę. Nie ma komu jej odebrać. Nie przejmuj się. Możesz kuriera poprosić by zostawił ją w twoim domu. Otwierasz mu po prostu furtkę, potem dom. Wszystko śledzisz za pomocą kamer. Po wyjściu zamykasz i to wszystko.

CHCESZ WIEDZIEC WIECEJ??? ZADZWOŃ

570-257-501

 570-257-501 Inteligentny Dom VIDEO

video

 

TWÓJ DOM TWOJA (i moja) WYOBRAŹNIA

Dla Weteranów, montaż gratis. płacisz tylko cene katalogową produktów (czujki, baza itp). Na Hasło "Weteran" Dla fundacji 1% wartosci zamówienia.

Chcesz mieć inteligentny dom. możesz go mieć i możesz pomóc innym. Wystarczy że zadzwonisz 570 257 501

VIDEO

BURSZTYN

Bursztyna

 

WYSTAWA PRAC WETERANÓW PKiN 2018

wystawa2018

 

WARSZTATY TERAPEUTYCZNE 2017

Warsztaty2017

 

BAL WETERANA 2017 PULS

balweterana2017puls

 

BAL WETERANA 2017

Bal Weterana 2017

 

WARSZTATY 2016

tv

 

WYSTAWA 2016 

wystawa2016

PATRONAT MEDIALNY

ZBiAMbiale2

 

 

TVP3